Lité anhydritové podlahy

Anhydritová směs pro lité anhydritové podlahy představuje vysoce kvalitní řadu podlahových hmot pro vnitřní použití v novostavbách i rekonstrukcích bytových a kancelářských objektů pro sdružené podlahy, podlahy na separační vrstvě a pro podlahové vytápění.

Anhydritové podlahy

Lité cementové podlahy

Potěr na bázi cementového pojiva dodávaná v buď v sile nebo v čerstvém stavu v autodomíchávači přímo na stavbu. Cementový litý potěr lze v konstrukci podlahy použít jako potěr oddělený od podkladu fólií, na izolační vrstvě, pro plovoucí podlahy nebo potěr pro podlahové topení.

Samonivelační potěr

Lehčený beton

Podklad sdružené podlahy musí být očištěn od prachu a volných částic (po škrábnutí nebo broušení). Nejprve je nutné upravit nasákavost podkladu přípravkem. Minimální tloušťka vrstvy je 30 mm. Sdružené podlahy nesmí být používány v prostorech s možností působení vlhkosti.

Lehčený beton

Pokládka izolace

Pokládka izolací pod lité podlahy je často podceňovanou fází realizace podlah, přitom výrazně ovlivňuje jak samotnou funkci podlah ( rovnoměrné nahřívání potěru u podlahového topení, kročejový útlum atd….), tak i výslednou cenu litých podlah.


Pokládka izolace